top of page
 • Kdo je autorem nabízeného umění?
  Autorem všech nabízených obrazů jsem já - Agnieszka :) Celý rozsah mé tvorby najdete na www.agnieszkacyranka.com
 • Jsou k dispozici další obrazy kromě nabídky e-shopu?
  Další obrazy (včetně těch dříve prodaných) a černobílé fotografie jsou k dispozici na adrese www.agnieszkacyranka.com V některých případech na individuální objednávku mohu vytvořit obrázek podobný tomu, který byl dříve prodán. V případě zájmu využijte prosím kontaktní formulář.
 • Jsou obrazy dostupné na místě?
  Ano, neexistující zboží nenabízíme. Ostatně u olejomaleb to není možné.Namalování jednoho obrazu trvá přibližně 2 až 4 týdny.
 • Jak je obraz zabalen?
  Každý obraz balíme do dvojité bublinkové folie a následně do krabice z 5vrstvé lepenky. Obrazy prodáváme od roku 2010 a za tu dobu jsme vyvinuli unikátní design krabic, jež umožňuje bezpečnou přepravu obrazů.
 • Jaký způsob montáže doporučujete?
  Tohle necháváme na vás :) Pro sebe preferujeme nejjednodušší řešení - obraz zavěsíme bez rámu na dvě hmoždinky vyčnívající cca 17mm ze stěny. Hmoždinky umístíme vodorovně v 1/3 a 2/3 šířky obrazu. Boky našich obrazů jsou pomalované, takže obraz lze bez problémů zavěsit i bez rámu.
 • Co když balík s obrazem dorazí poškozený?
  Pokud je balík zjevně poškozen, máte právo odmítnout jeho převzetí a uplatnit reklamaci u přepravce. Za více než 10 let se pouze jednou přepravci podařilo zničit naši bednu a rozbít rám obrazu. Pokud kvalita dopravy drasticky neklesne, nepočítáme s příliš častým využíváním výše uvedeného nároku.
 • Potřebuje malba údržbu?
  Malby zpravidla nevyžadují údržbu. V případě prachu stačí otřít mírně navlhčeným hadříkem. V případě zvýšeni vlhkosti prostředí může být plátno trochu volnější, ale po návratu do normálních pokojových podmínek (40 - 60 % vlhkosti) se plátno zpátky samo natáhne. Plátno je na rám nataženo pomocí 8 klínů. Pokud se při přepravě klíny uvolní, je třeba je mírně zatlouct kladívkem. Pozor: nezatloukej klíny do rámu, pokud je plátno vlhké

Často kladené otázky

bottom of page