top of page
  shop
  atelier.jpg

  o mně.

  Srdečně vás zvu do mé energické a moderní barevné galerie!

  Jmenuji se Agnieszka Cyranka-Pytlik. Jsem vizuální umělkyně. Maluji především abstraktní olejomalby. Kromě malby vytvářím také série černobílých fotografií městské architektury a průmyslových staveb.

   

  Umělecké vzdělání (MgA.) jsem získala na Akademii výtvarných umění v Krakově (2013) a na Slezské univerzitě (2010). Již několik let žiji a realizuji své umělecké projekty v Ostravě.

  Inspirují mě a fascinují výrazné barevné a geometrické kontrasty, detaily moderní architektury, interakce barev a jejich vliv na náš prostor – ten, kterým se obklopujeme, i ten vnitřní – emocionální.

  Obrazy, které vytvářím, mají daleko k sytosti nebo nahodilosti. Vyznačují se minimalistickou kombinací několika kontrastních barev uzavřených v geometricko-abstraktní kompozici. Věřím, že barva působí na odběratele energizujícím způsobem, obohacuje, provokuje a uvolňuje.

  Pokud chcete do svého prostoru vnést barvu a excentrickou geometrii, podívejte se, co jsem pro vás připravila a užijte si se mnou obrovskou dávku energie!

  Agnieszka Cyranka-Pytlik

  about
  autor.jpg

  kontakt.

  M. +420 605 013 992  |  barevneobrazy@seznam.cz

  Děkujeme za zprávu!

  contact
  bottom of page